U nedelju, 07.10.2018. u Banji Koviljači je odigrana utakmica 3. kola Super B lige Srbije grupa Sever-centar, u kojoj je ekipa RK Lavovi BP gostiovala ekipi MRK Loznica iz Loznice. Domaćin je nakon dva poraza u prva dva kola, ovu utakmicu dočekao značajno pojačan doskorašnjim igračem novosadske Vojvodine, Božidarom Nadovezom i silno motivisan da pred svojim navijačima upiše prve bodove. Na žalost Lavovi nisu uspeli da ih osujete u tome i zabeležili su prvi ovosezonski poraz konačnim rezultatom MRK Loznica – RK Lavovi BP 28:25 (14:13).

Sam početak utakmice nije nagoveštavao ovakav rasplet. Lavovi su odlično otvorili utakmicu i u 6. minutu imali prednost od 3 gola razlike. Ovu prednost su uspevali da zadrže do sredine prvog poluvremena, kada dolazi do pada u igri Lavova, što iskusna domaća ekipa koristi i na odmor se odlazi sa minimalnom prednošću lozničana. Sredinom drugog poluvremena domaćin dolazi do maksimalne prednosti od 4 golova, zahvaljujući odličnoj igri levog beka Nadoveze i desnog krila Obrenovića. Međutim Lavovi se nisu predavali i u 56. minutu izjednačuju na 25:25. U momentima kada se činilo da je preokret na pomolu Lavovi u samom finišu utakmice prave par grešaka, koje domaćin iskusano koristi, tako da je konačan rezultat glasio MRK Loznica – RK Lavovi BP 28:25.

U ekipi Lavova ponovo je najefikasniji bio Aleksa Đurković, a igrač Lozničana Božidar Nadoveza (11 pogodaka) je proglašen i za igrača utakmice.

Na ovoj utakmici za Lavove su nastupali: Okuka 1, Đurković 8, Milošević 2, Urošev 3, Mandić, Kozomora, Nović, Ćirović, Čupković 1, Radović 6, Prodanović 3, Agić i Vujasinović 1. Na klupi su sedeli treneri Sudžum Dragan i Karanović Radovan.

Naredne nedelje, 13.10.2018. Lavovi gostuju u Požarevcu dojučerašnjem Super A ligašu i lideru na tabeli ekipi RK Požarevac.